شرکت مدیریت صادرات تات

داستان تات

ما، بنیانگذاران مجموعه صادراتی تات، جمعی از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه­ های کشور در بالاترین مقاطع تحصیلی هستیم که سال­ ها در زمینه­ های مختلف مدیریت، در برترین شرکت های مشاوره مدیریت کشور، فعالیت کرده و تجارب ارزشمندی کسب نمودیم.

با شناسایی آسیب­ های اصلی صنایع و مسائل اقتصادی و معیشتی کشور، با یکدیگر هم ­پیمان شدیم تا به ارائه خدمت به صنایع کوچک و متوسط، در حوزه­ های نیروی انسانی، بهره وری، تولید، عارضه یابی، مدیریت دانش، مدیریت مشتریان، مدیریت بازار و … بپردازیم. پس از مدتی فعالیت، نتیجه مشاهدات از مجموعه مشکلات صنایع، وجود خلأ جدی در بازاریابی، بازارسازی، فروش، تحقیقات بازار، برندینگ و … را نشان ­داد. از این رو بر آن شدیم به جای تمرکز بر مشتریان به شکل مجزا-که گاهاً هم به دلیل عدم همراهی ایشان، با موفقیت کامل همراه نبود- خود، مدیریت بخش بازار و فروش این گونه صنایع را بر عهده بگیریم که اتفاقا با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

فعالیت تخصصی در این حوزه، نشان داد محدود بودن به بازار داخل،  تهدید جدی این کسب و کارها محسوب می ­شود. از این رو بر آن شدیم تا به بازارهایی فراتر از کشور بنگریم و از اینجا، جرقه ایجاد تیم تخصصی در حوزه صادرات با عنوان شرکت مدیریت صادرات تات به عنوان بازوی صادراتی صنایع کوچک و متوسط کشور، زده شد.

در حال حاضر این مجموعه، با تکیه بر متخصصین مجرب در حوزه مدیریت و بازار، به دنبال ایجاد یک رابطه برد-برد مبتنی بر اعتماد از طریق ارائه راهکارهای یکپارچه تجاری برای حضور تولیدکنندگان داخل در بازارهای جهانی است و قصد دارد با فراهم آوردن امکان تامین محصول با کیفیت ایرانی برای توزیع کنندگان خارجی، اشتغال و تولید پایدار را محقق سازد.

ایجاد رضایت تکیه بر دانش اعتمادسازی

محور اصلی فعالیت ما اساس کار ما راه ما

چشم انداز تات

تبدیل شدن به یک شرکت مدیریت صادرات قابل اعتماد در کلاس جهانی که تجارت شما را تسهیل کند و ارزش پایداری را برای ذینفعان به وجود آورد.

ماموریت تات

  • ارائه راه حل های تجاری یکپارچه به مشتریان برای تضمین صادرات پایدار.
  • تمرکز بر صادرات پیشرو از طریق ایجاد شبکه های موثر ارتباطی
  • ایجاد فرصت های جدید در بازار جهانی و داخلی
  • حرکت در جهت ایجاد الگوی برترکیفیت گرایی، پویایی و رضایتمندی کامل مشتریان
  • عمل به مسئولیت اجتماعی در قبال جامعه از طریق ایجاد نرخ معقول رشد در تجارت، رونق اقتصادی و اشتغالزایی

هدف تات

شرکت مدیریت صادرات تات با ارائه راهکارهای تجاری یکپارچه برای حضور شرکت های ایرانی در بازارهای جهانی و بهره مندی شرکت های خارجی از محصولات با کیفیت ایرانی، به دنبال ایجاد یک رابطه برد-برد (رابطه سودمند متقابل) (همکاری نزدیک) مبتنی بر اعتماد است و از این طریق اشتغال، تولید و ایجاد ارزش در جامعه را ارتقا می دهد.

ارزش های تات

  • ارائه خدمات حرفه ای: هدف اصلی ما تامین بهترین محصولات ممکن از بهترین تامین کنندگان است. ما معتقدیم که ایجاد شبکه تامین گسترده، پویا و امن باعث افزایش رضایت مشتریان ما خواهد شد.
  • تمرکز بر نیاز مشتری: تمرکز ما بر ارائه راه‌حل‌های کارامد برای چالش‌های صادراتی است که مشتریانمان با آن مواجه هستند.
  • سودآوری و رشد: هدف بهبود سودآوری مشتری است.
  • تخصص و تجربه: ما همیشه به دانش فرآیند صادرات اهمیت زیادی می­دهیم.
  • نوآوری و کارآفرینی: ما به طور مداوم روش تفکر خود را از طریق نوآوری و کارآفرینی گسترش می دهیم. با آینده نگری در جهت آینده بازار ، می توانیم خدمات شرکت را توسعه دهیم.

ارتباط با ما

          شماره تماس: 38268496-035

          واتساپ و تلفن همراه: 09133522904

         واتساپ و تلفن همراه:  09134507937

           ایمیل: info@tot-emc

ایجاد رضایت محور اصلی فعالیت ما

تکیه بر دانش اساس کار ما

اعتماد سازی راه ماست.

ارتباط با ما

          شماره تماس: 38268495-035
          واتساپ و تلفن همراه: 09133522904
          واتساپ و تلفن همراه:  09134507937
           ایمیل: info@tot-emc